آگهي ارزيابي كيفي فرآیند انتخاب مشاور

آگهي ارزيابي كيفي فرآیند انتخاب مشاور

 

 

    دانشگاه بجنورد در نظر دارد به منظور تهیه طرح جامع و تفصیلی دانشگاه، به مساحت 162 هکتار از بین مهندسین مشاور ذیصلاح پایه یک در زمینه ساختمان های آموزشی و اداری که داری سابقه کافی در زمینه طراحی پردیس های دانشگاهی می باشند دعوت به همکاری نماید .

 

 

 خدمات مورد نیاز دانشگاه به شرح ذیل می باشد: بروز رسانی طرح جامع و تفضیلی دانشگاه ،جانمایی دقیق دانشکده ها با رویکرد توسعه آتی آنها، همسان سازی محوطه های اجرا شده و طراحی شده در گذشته، بروزرسانی فضای سبز دانشگاه، ارائه برنامه و راهکار در راستای اجرایی نمودن کاهش مصرف انرژی و آب به منظور دستیابی به سیاست های دانشگاه سبز، طراحی ساختمان های آموزشی و اداری، تهیه متره و برآورد های لازم .

 

 

 از مشاوران محترم دعوت به عمل می آید بمنظور ارزیابی کیفی، مستندات و رزومه کاری خود را در قالب لوح فشرده حداکثر تا تاریخ 5 مهر ماه سال 96، براي دبيرخانه مركزي دانشگاه به آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، کیلومتر 4 جاده اسفراین،صندوق پستی 1339  ارسال نمايد.

شماره تماس 05832201000(داخلی 1266) (آقای مهندس فاخری -كارشناس امور مشاورين) جهت پاسخگویی به سوالات معرفي مي گردند. با توجه به اختلاف ارتفاع 80 متري در سايت پلان دانشگاه و توپوگرافي خاص آن بازديد ميداني از پردیس دانشگاه مطلوب مي باشد.

آرم دانشگاه بجنورد - Bojnourd University logo

آدرس: خراسان شمالی ، بجنورد ، کیلومتر ۴ جاده اسفراین ، دانشگاه بجنورد

تلفن : ۰۵۸۳۲۲۰۱۰۰۰

تارنما: www.ub.ac.ir

پست الکترونیک: Info@ub.ac.ir

صفحه اصلی | نقشه سایت | مرکز فناوری اطلاعات تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه بجنورد می باشد