ابقاء دکتر علیرضا دادخواه در سمت رئیس دانشکده کشاورزی شیروان

شناسه : 1642538

ابقاء دکتر علیرضا دادخواه در سمت رئیس دانشکده کشاورزی شیروان


به گزارش روابط عمومی دانشگاه بجنورد، دکتر احمد محقر، رئیس دانشگاه بجنورد، در حکمی دکتر علیرضا دادخواه را در سمت رئیس دانشکده کشاورزی شیروان ابقاء کرد.

 

در این حکم خطاب به دکتر دادخواه آمده است:

 

با سلام و احترام؛

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جناب‌عالی، با استناد به مصوبه شورای گسترش و برنامه‌ریزی آموزش عالی (نامه‌های شماره 160934/2 مورخ 03/08/99 و 163802/2 مورخ 06/08/99 معاون محترم آموزشی وزارت)، به موجب این حکم برای مدت دو سال به عنوان رئیس دانشکده کشاورزی شیروان ابقاء می‌شوید.

امید است در راستای ارتقای کیفی نظام آموزش عالی، تعیین و تثبیت برنامه‌های گسترش کمی، تنظیم و اجرای برنامه‌های علمی (آموزشی و پژوهشی) در راستای شبکه‌سازی و مأموریت‌گرایی، متناسب‌سازی رشته‌ها با نیازها و استفاده بهینه از منابع و ظرفیت‌های ملی و استانی با هماهنگی شورای ساماندهی استانی (موضوع ابلاغیه 176143/11 مورخ 21/08/99 پیوست)، اهتمام عالی خویش را در توسعه کمی و کیفی آن دانشکده با بهره‌مندی از مشارکت اعضای محترم هیئت علمی و کارکنان بکار گیرید.

انتظار می‌رود با اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها و حفظ بیت‌المال، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط و قانونمندی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشکده و با اتکال به خداوند متعال در نهایت کوشش و اهتمام خویش را به کار برید.