انتصاب سرپرست گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه بجنورد

شناسه : 274711

انتصاب سرپرست گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه بجنورد


انتصاب سرپرست گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه بجنورد

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه بجنورد، دکتر احمد محقر، رئیس دانشگاه، با صدور ابلاغی، آقای مهندس رجبعلی سجادیان فر را به سمت " سرپرست گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه "  برای مدت دوسال منصوب نمود.

متن ابلاغ بدین شرح است:

"  جناب آقای مهندس رجبعلی سجادیان فر

   نظر به مراتب تعهد و شایستگی جناب‌عالی و بنا به پیشنهاد معاون محترم آموزشی و پژوهشی به موجب این ابلاغ از تاریخ 12/03/1397 برای مدت دو سال به‌عنوان "سرپرست گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه" منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود از همه توان و تخصص خود برای ارائه خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات به صورت پایدار، امن، یکپارچه، روزآمد و متنوع برای همه ذی‌نفعان دانشگاه بهره گیرید. لازم به ذکر است مدیریت سایت‌ها و کارگاه‌های کامپیوتر آموزشی و پژوهشی دانشگاه به جنابعالی محول می‌گردد. امید است با استعانت از خداوند متعال در پیشبرد اهداف دانشگاه و با هماهنگی رؤسای دانشکده‌ها و همکاری کارشناسان گروه در انجام مسئولیت‌های محوله با رویکرد برنامه‌محوری و کیفیت‌گرایی موفق و مؤید باشید.

احمد محقر – رئیس دانشگاه بجنورد"

 

همچنین ایشان، در نامه ی جداگانه ای از خدمات آقای دکتر حمید فدیشه ای در مدت تصدی سرپرستیگروه فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه تقدیر و تشکر نمود.