برگزاری جشن تقدیر از فعالین فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بجنورد

شناسه : 281085

برگزاری جشن تقدیر از فعالین فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بجنورد


برگزاری جشن تقدیر از فعالین فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بجنورد

 
به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه بجنورد، جشن تقدیر از فعالین فرهنگی و اجتماعی و معرفی برگزیدگان، در این دانشگاه برگزار شد.
 
در این مراسم که با حضور مسؤولین این معاونت و همچنین حضور فعالان کانون‌های فرهنگی و هنری، انجمن‌های علمی دانشجویی، تشکل‌های اسلامی و نشریات دانشجویی برگزار شد؛ دکتر جواد هراتی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه طی سخنانی از اهمیت موضوع علم و در کنار آن اهمیت ویژه مهارت آموزی برای نسل جوان امروز گفت و تاکید کرد علیرغم تلاش‌های ویژه‌ای که برای اشتغال جوانان صورت می‌گیرد، نسل جوان امروز باید به مسأله مهارت آموزی به عنوان یک ضرورت بنگرد.
وی با اشاره به تلاش‌های ویژه این معاونت در این راستا، از فعالیت‌هایی مانند تسهیل برگزاری دوره‌های آموزشی مختلف از سوی انجمن‌های علمی و همچنین راه‌اندازی مرکز جوار دانشگاهی در همکاری با سازمان فنی و حرفه‌ای به عنوان شاخص های فعالیت های اینچنینی از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه نام برد. 
 
در انتهای این مراسم که با پخش کلیپ‌های اختصاصی فعالیت های فرهنگی و اجتماعی، موسیقی  همراه بود، برگزیدگان به شرح ذیل معرفی شدند:
 
در بخش انجمن‌های علمی، انجمن علمی مهندسی صنایع به دبیری آقای محمدحسین باقری به عنوان رتبه اول، انجمن علمی حسابداری به دبیری خانم مریم قربانی به عنوان رتبه دوم و انجمن علمی مهندسی شهرسازی به دبیری آقای امین هراسانی به عنوان رتبه سوم معرفی شدند و از خانم شقایق طهماسبی به عنوان دبیر شورای هماهنگی انجمن‌های علمی تقدیر به عمل آمد.
 
در بخش کانون‌های فرهنگی و هنری کانون خیریه باران به دبیری آقای میکائیل جوان‌بخت و کانون صدف به دبیری خانم مهلا شوریان به عنوان کانون‌های برگزیده معرفی شدند و از آقای سجاد موسایی به عنوان دبیر شورای هماهنگی کانون‌ها تقدیر شد. 
 
در بخش نشریات دانشجویی نشریه راهبرد به مدیر مسؤولی آقای حمید یزدان پناه و سردبیری خانم ندا بهری‌نژاد به عنوان رتبه اول، نشریه شارستان به مدیر مسؤولی آقای امین هراسانی و سردبیری آقای ولی عابدی به عنوان رتبه دوم و نشریه سینرژی به مدیر مسؤولی خانم بهاره احمدی و سردبیری خانم پروین حسین‌نژاد به عنوان رتبه سوم معرفی شدند. 
 
در بخش تشکل‌های اسلامی از فعالین بسیج دانشجویی، انجمن اسلامی و همچنین هیأت دانشجویی المهدی (عج) تقدیر شد. 
 
در ادامه مراسم از دو تیم برگزیده جشنواره حرکت که حائز دو رتبه دوم کشوری شدند نیز تقدیر به عمل آمد.
 
در قسمت بعدی از تیم ژئولیگ انجمن علمی مهندسی نقشه برداری به دبیری آقای سیدرضا حسینی که رتبه سوم کشوری را کسب نمودند، تقدیر شد.
 
همچنین از فعالین کانون‌های فرهنگی زیر نظر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه نیز تقدیر به عمل آمد.
 
این مراسم با گرفتن عکس یادگاری، شرکت حاضرین در نماز جماعت و ضیافت شام، خاتمه یافت.