برگزاری نشست ستاد دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه بجنورد


برگزاری نشست ستاد دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه بجنورد   به گزارش روابط عمومی دانشگاه بجنورد، نشست ستاد دانشجویان شاهد و ایثارگر این دانشگاه با حضور اعضای ستاد ، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بجنورد و کارشناسان این نهاد برگزار شد. در ابتدای این نشست، دکتر احمد محقر، رئیس دانشگاه بجنورد، ضمن تاکید بر تکریم خانواده های معزز شاهد و ایثارگر اظهار داشت: مفتخریم که در سال تحصیلی جاری میزبان 82 دانشجوی گرانقدر عضو خانواده ی معزز شاهد و ایثار گر هستیم و خوشبختانه به همت ستاد دانشجویان شاهد و ایثارگر اقدامات شایسته ای در تکریم این عزیزان و تقویت بنیه ی علمی ایشان انجام شده است. در ادامه، آقای عابس حسینی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی، گفت: تکریم خانواده ی بزرگ شاهد و ایثارگر جزو وظایف اصلی ما و ستاد است و امیدواریم با هم افزایی و ارتباط تعاملی بنیاد و دانشگاه خدمات مطلوبی به دانشجویان مشمول ارائه گردد. در این نشست، پیرامون مسایل مربوط به تقویت بنیه ی علمی دانشجویان، ارتباط موثر گروه دانشجویان شاهد و ایثارگر با مرکز بهداشت، درمان و مشاوره دانشجویی دانشگاه، تقدیر از دانشجویان برتر آموزشی و موانع اشتغال دانش آموختگان بحث و تبادل نظر صورت گرفت.    

برگزاری نشست ستاد دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه بجنورد

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه بجنورد، نشست ستاد دانشجویان شاهد و ایثارگر این دانشگاه با حضور اعضای ستاد ، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بجنورد و کارشناسان این نهاد برگزار شد.

در ابتدای این نشست، دکتر احمد محقر، رئیس دانشگاه بجنورد، ضمن تاکید بر تکریم خانواده های معزز شاهد و ایثارگر اظهار داشت: مفتخریم که در سال تحصیلی جاری میزبان 82 دانشجوی گرانقدر عضو خانواده ی معزز شاهد و ایثار گر هستیم و خوشبختانه به همت ستاد دانشجویان شاهد و ایثارگر اقدامات شایسته ای در تکریم این عزیزان و تقویت بنیه ی علمی ایشان انجام شده است.

در ادامه، آقای عابس حسینی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی، گفت: تکریم خانواده ی بزرگ شاهد و ایثارگر جزو وظایف اصلی ما و ستاد است و امیدواریم با هم افزایی و ارتباط تعاملی بنیاد و دانشگاه خدمات مطلوبی به دانشجویان مشمول ارائه گردد.

در این نشست، پیرامون مسایل مربوط به تقویت بنیه ی علمی دانشجویان، ارتباط موثر گروه دانشجویان شاهد و ایثارگر با مرکز بهداشت، درمان و مشاوره دانشجویی دانشگاه، تقدیر از دانشجویان برتر آموزشی و موانع اشتغال دانش آموختگان بحث و تبادل نظر صورت گرفت.