تقدیر از دانشجویان برگزیده ی دوره ی دهم جشنواره ملی حرکت در نشست هیئت رئیسه ی دانشگاه بجنورد

شناسه : 265080

تقدیر از دانشجویان برگزیده ی دوره ی دهم جشنواره ملی حرکت در نشست هیئت رئیسه ی دانشگاه بجنورد


تقدیر از دانشجویان برگزیده ی دوره ی دهم جشنواره ملی حرکت در نشست هیئت رئیسه ی دانشگاه بجنورد

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه بجنورد، در نشست هیئت رئیسه ی دانشگاه از دانشجویان برگزیده ی دوره ی دهم جشنواره ملی حرکت تقدیر به عمل آمد.

در این نشست دکترجواد هراتی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بجنورد، توضیحاتی در خصوص برنامه های انجمن های علمی و فعالیت های آن ها در دانشگاه ارایه نمود و اظهار داشت: فعالیت های انجمن های علمی هرساله در حال گسترش است و دانشگاه در حوزه ی انجمن های علمی وضعیت قابل قبولی دارد.

در ادامه آقای یاسر طالبی، کارشناس مسؤول انجمن های علمی، به ارایه گزارشی در خصوص جشنواره بین المللی حرکت پرداخت.

 وی با اشاره به حضور همه دانشگاه های کشور با همه توان در این جشنواره و همچنین حضور تیم های دانشجویی از دانشگاه های دیگر کشورها عنوان نمود : از سه سال گذشته و با رشد قابل توجه فعالیت های انجمن های علمی، موفق شده ایم در کنار دانشگاه های بزرگ کشور، مقام های مختلفی را در این جشنواره کسب نماییم که رتبه دوم انجمن علمی مهندسی عمران در دوره نهم و همچنین دو رتبه دوم انجمن علمی مهندسی کامپیوتر و همچنین تیم ترکیبی انجمن علمی مهندسی مکانیک در دوره دهم ، نشان از همت والای دانشجویان و تلاش های آنان در این مسیر است.

در ادامه دکتر احمد محقر، رییس دانشگاه بجنورد،  ضمن تشکر از زحمات صورت گرفته در این حوزه، به نکاتی در خصوص اولویت های دانشجویی و همچنان اهمیت فعالیت های دانشجویی در سیستم های فرهنگی اشاره نمود و با اشاره به موفقیت های دانشجویان عضو انجمن های علمی در طول سالیان گذشته گفت : این موفقیت ها، علیرغم تنگناهایی که در دانشگاه با آن روبرو هستیم، نشان از همت و انرژی جوانان عضو مجموعه دانشگاه بجنورد دارد و امیدوارم این فعالیت ها با قوت بیشتر ادامه داشته باشد.

در ادامه، آقایان جواد رزین فام و احمد صفی پور به نمایندگی از دانشجویان برگزیده جشنواره، نقطه نظرات خود را در خصوص مسایل مربوط به انجمن های علمی با هیأت رییسه دانشگاه مطرح نمودند.

در پایان این نشست، از آقایان سعید نوری زاده، سید حامد موسوی، محمدحسین اسماعیلی، احمد صفی پور، رضا یادگار، محمد امین یاور، احسان ایزانلو و جواد زرین فام به عنوان برگزیدگان دوره دهم جشنواره بین المللی حرکت توسط رییس دانشگاه تقدیر به عمل آمد.