شواری صنفی دانشجویان

شناسه : 432864

شواری صنفی دانشجویان


به منظور مشارکت دانشجویان در امر تصمیم‌سازی، برنامه‌ریزی، همکاری و نظارت بر نحوه اجرای قوانین ومقررات صنفی و رفاهی دانشجویان، شورای صنفی دانشجویان دانشگاه بر اساس مفاد آیین‌نامه مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تشکیل گردید.
شورای صنفی با رای مستقیم دانشجویان انتخاب و در راستای ارتقاء سطح مشارکت و توسعه فعالیت‌های دانشجویی و نیز ایجاد هم‌دلی بین مسئولان دانشگاه و دانشجویان و تقویت ارزشهایی چون روحیه خودباوری و اعتماد به نفس، تعاون و کارگروهی، تلاش به منظور هر چه بهتر کردن امور معیشتی - رفاهی دانشجویان و نیز کمک به ایجاد شرایط و فضای مناسب جهت تحصیل، فعالیت و سکونت دانشجویان انجام وظیفه می‌نماید.
شورای صنفی دارای یک شورای مرکزی است. دبیر شورای صنفی دانشگاه از میان اعضا و با رای‌گیری مستقیم انتخاب و معرفی می‌گردد. انتخابات شورای صنفی دانشجویان بطور سالیانه معمولاً در اردیبهشت و خرداد ماه برگزار می‌شود و دانشجویان علاقه‌مند می‌تواند در صورت دارا بودن شرایط مندرج در آیین‌نامه‌های مربوطه خود را نامزد انتخابات نمایند. این شورا زیر نظر معاونت دانشجویی (مدیریت امور دانشجویی) فعالیت می‌نماید و دفتر آن در طبقه دوم ساختمان دانشکده فنی و مهندسی شماره 1 واقع است.
اسامی 9 عضو اصلی و 3 عضو علی‌البدل یازدهمین دورۀ شورای صنفی دانشجویان دانشگاه بجنورد به شرح زیر است:
 
۱- محمد حاچمی زبان انگلیسی ۹۵
۲- محمد حسین باقری صنایع ۹۵
۳- علی زمانی زبان روسی ۹۶
۴- پروین حسین نژاد مکانیک ۹۵
۵- ابوالفضل خوشبخت نیا عمران ۹۶
۶- محمود حاتمی برق ۹۵
۷- محیا قویدل شهرسازی ۹۵
۸- امین قیامی مکانیک ۹۶
۹- فاطمه قره چورلو روانشناسی۹۵
 
اعضای علی البدل:
۱۰- مسعود صادقی مکانیک ۹۴
۱۱- عارفه شریعتی روانشناسی ۹۵
۱۲- مهدی رازقی نقشه برداری ۹۵