دفترچه تلفن

دفترچه تلفن

برای ارتباط ابتدا شماره ۰۵۸۳۲۲۰۱۰۰۰ را شماره گیری نمایید سپس شماره داخلی را وارد نمایید.
برای تماس مستقیم ۳۲۲۰-۰۵۸ +شماره داخلی را شماره گیری نمایید.
مثال شماره تماس مستقیم برای داخلی ۱۱۱۱ - ۰۵۸۳۲۲۰۱۱۱۱ می باشد.

ردیف نام و نام خانوادگی سمت شماره داخلی
1 دربندی مشاور رئیس در امور خیرین و مشارکت های مردمی ۱۰۰۳
2 محسن محتشمی کیا مسئول دفتر ریاست ۱۰۰۴
3 میثم ارحامی دفتر تحقیق ۱۰۰6
4 میثم ارحامی کارشناس گزینش ۱۰۰7
5 سید قاسم رستمی رئیس حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل ۱۰۱۳
6 محمود مشکات روابط عمومی ۱۰۱۴
7 مجید فرخ منش کارشناس همکاری‌های علمی بین‌المللی ۱۰۱۵
8 روح الله پرویز کارشناس روابط عمومی ۱۰۱۶
9 سروش محمدپور رئیس اداره حراست ۱۰۲۱
10 مصطفی علی آبادی کارشناس حفاظت فناوری اطلاعات ۱۰۲۲
11 حسین حسین زاده مسئول انتظامات ۱۰۲۳
12 مریم سروری کارشناس مسئول حراست ۱۰۲۴
13 زهرا براتی پور کوشکی کارشناس حراست ۱۰۲5
14 نگهبانی نگهبانی ۱۰۳۰
15 مهدی نودهی سرپرست گروه نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت ۱۰۳۳
16 فاطمه منتظری کارشناس گروه نظارت و ارزیابی ۱۰۳۴
17 جواد ناظری کارشناس مسئول گروه نظارت و ارزیابی ۱۰۴۰
18 مسعود نیکوقدم سرپرست مدیریت طرح و برنامه ۱۰۴۱
19 فائزه بقائیان کارشناس آمار ۱۰۴۲
20 زهرا روان راز رئیس گروه برنامه وبودجه ۱۰۴۳
21 بتول پرهیزگار کارشناس مسئول گروه برنامه و بودجه ۱۰۴۴
22 سمیرا ضیغم جهانی کارشناس تحول اداری و بهره وری ۱۰۴۵
23 علی سیفی کارشناس مسئول طرح و برنامه ۱۰۴۶
24 مرتضی نوروزی رئیس دبیرخانه هیات اجرایی جذب اعضاء هیات علمی ۱۰۵۷
25 مجید جوان کارشناس مسئول دبیرخانه جذب اعضاء هیات علمی ۱۰۵۸
26 عادل یزدانی کارشناس دبیرخانه جذب اعضاء هیات علمی ۱۰۵9
27 فضه سلیمی سرپرست مدیریت امور حقوقی، قراردادها و پاسخگویی به شکایات ۱۰۶۵
28 مجید رحمانی کارشناس امور حقوقی ۱۰۶۶
29 علی اکبر یحیی آبادی سرپرست معاونت آموزشی پژوهشی ۱۰۷۱
30 جلال تاجی کارشناس معاونت آموزشی ۱۰۷۲
31 مهدی اسحاقی دبیر کمیته ترفیعات ۱۰۷۴
32 زهرا نیکخواه سرپرست گروه آموزش‌هاي آزاد و مجازي دانشگاه ۱۰۷۵
33 امین آشفته کارشناس دانشکده فنی ۱۰۷۷
34 ابراهیم محمدی رازی سرپرست مدیریت آموزشی و تحصیلات تکمیلی ۱۰۷۹
35 هادی امانی کیکانلو کارشناس مسئول تحصیلات تکمیلی ۱۰۸۱
36 علیرضا باصبر کارشناس مسئول خدمات آموزشی ۱۰۸۲
37 مهدی وحدانی کارشناس انتقال و مهمانی، کارشناس شوراها 1090
38 عذرا طالب زاده کارشناس خدمات آموزشی، کارشناس برنامه‌ریزی آموزشی ۱۰۸۴
39 مهدی پریز کارشناس پذیرش، ثبت نام و نظام وظیفه ۱۰۸۵
40 سارا یزدان پناه کارشناس آموزش ۱۰۸۶
41 معصومه ارغند کارشناس دانش‌آموختگان ۱۰۹۱
42 میثم علی پور سرپرست مدیریت امور پژوهشی و فناوری ۱۱۰۴
43 یوسف یوسفی کارشناس مسئول امور پژوهشی ۱۱۰۵
44 مریم ترابی کارشناس امور پژوهشی و فناوری ۱۱۰۶
45 سجاد انصاری کارشناس طرح پژوهشی ۱۱۰7
46 سعید بابائی کارشناس امور پژوهشی و فناوری ۱۱۰۷
47 محمد شاه پسندی کارشناس گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات 1118
48 شکوفه امینی کارشناس گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات ۱۱۱۵
49 رجب علی سجادیان فر رئیس گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات ۱۱۱۶
50 سارا اعتمادیان کارشناس گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات ۱۱۱۷
51 داوود تذکر تکنسین گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات ۱۱۲۰
52 حسین ناوی پشتیبان IT ۱۱۲۳
53 محمد سیدی کارشناس گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات 1124
54 مهدی شاکری کارشناس گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات 1125
55 هومن نعیمی سرپرست گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت ۱۱۲۶
56 رضا باغدار کارشناس مسئول گروه کارآفرینی ارتباط با صنعت ۱۱۲۷
57 مژده رحیمی کارشناس گروه کارآفرینی ارتباط با صنعت 1128
58 محمدعلی ارحامی کارشناس دبیرخانه کمیسیون دائمی هیأت امنا ۱۱۳۲
59 وحیده بجنوردی رئیس اداره پذیرش , ثبت نام خدمات آموزشی ۱۰۸۰
60 مهرداد مردانی مسئول دفتر مدیریت امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی، کارشناس استعدادهای درخشان، مسئول امتحانات ۱۰۸3
61 سیده مهتاب سیدی کارشناس آموزش ۱۰۸۷
62 ابوالفضل نیازی مطلق رئیس کتابخانه مرکزی و مرکز اطلاع رسانی ۱۱۳۷
63 فرشته خانی کارشناس مسئول کتابخانه مرکزی و مرکز اطلاع رسانی ۱۱۳۸
64 بهاره ضیغم جهانی کتابدار ۱۱۳۹
65 نجمه نوروزیان کارشناس کتابخانه ۱۱۴۰
66 امیرحسین نقی پوران کارشناس کتابخانه 1141
67 علیرضا آذرهوش رئیس آزمایشگاه مرکزی ۱۱۴۹
68 الهام هاشمی کارشناس آزمایشگاه مرکزی 1154
69 زهره حاجی زاده کارشناس آزمایشگاه مرکزی 1156
70 محمود نبی زاده کارشناس آزمایشگاه عمران ۱۱۵۱
71 کامران رادمنش کارشناس معاونت فرهنگی و اجتماعی ۱۱۵۹
72 عباس مروجی مدیر برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه 1161
73 سید حسن عسگری کارشناس معاونت فرهنگی و اجتماعی 2138
74 طیبه محمودیان کارشناس معاونت فرهنگی و اجتماعی 1160
75 محمد مهوش معاون فرهنگی و دانشجویی ۱۱۷۶
76 مهدی محمدپور کارشناس معاونت دانشجوئی ۱۱۷۷
77 محمد رحیم یگانه دبير شوراي بدوي انضباطي دانشجويان 1178
78 حمید درودی مدیر امور دانشجویی ۱۱۸۴
79 مجید شمشیرگران کارشناس امور دانشجویی (رفاه دانشجویی) ۱۱۸۵
80 مجتبی قدرتی کارشناس مسئول امور دانشجویی - کارشناس تغذیه ۱۱۸۶
81 امین روشناس کارشناس حوزه مدیریت امور دانشجویی 1187
82 حسن قربان پور رئیس اداره خدمات رفاهی و دانشجویی ۱۱۸۸
83 حسن صمدی کاظمی کارشناس اداره خدمات رفاهی و دانشجویی ۱۱۸۹
84 بیدکی کارشناس خوابگاه های خواهران ۱۱۹۰
85 خوابگاه پردیس 1190
86 خوابگاه مصلی نژاد ۱۱۹۱
87 خوابگاه ارشد 1193
88 خوابگاه ریحانه ۱۱۹4
89 راضیه غفاری کارشناس 1201
90 نادر نخودچی رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه ۱۲۰۲
91 لیلا دلقندی کارشناس مسئول تربیت بدنی خواهران ۱۲۰۴
92 سید باقر اژدری کارشناس دانشکده علوم انسانی ۱۲۰۵
93 ملاحت امانی رئیس مرکز بهداشت ،درمان و مشاوره دانشجویی ۱۲۱۰
94 نیلوفر ابراهیمی ثانی کارشناس مرکز مشاوره دانشجویی ۱۲۱۴
95 ناصر واحدی کارشناس مددکار اجتماعی ۱۲۱۵
96 مژگان بیدکی کارشناس مرکز بهداشت ، درمان و مشاوره دانشجویی 1216
97 احمد ایمانی کارشناس مرکز بهداشت ، درمان و مشاوره دانشجویی 1212
98 سیدبیژن جیا معاون اداری و مالی ۱۲۲۰
99 مهدی رحیم زاده کارشناس دفتر معاونت اداری و مالی ۱۲۲۱
100 محمد ریحانی مدیر امور اداری و پشتیبانی ۱۲۲۸
101 محمد یزدانی کارشناس امور اداری ۱۲۲۹
102 ابوالفضل طراوتی كارشناس درآمدزايي و مديريت سبز 1222
103 حمید رحیمی امین اموال ۱۲۳۱
104 مریم نیازی رئيس اداره دبيرخانه ۱۲۳۳
105 سیدرضا پرویز کارشناس مسئول اداره کارگزینی و رفاه ۱۲۳۶
106 عطیه منادی کارشناس اداره دبیرخانه ۱۲۳۷
107 مسعود شجاعی متصدی خدمات اداری ۱۲۳۸
108 محمد سلطانی امور نقلیه ۱۲۳۹
109 زینب یزدانی کارپرداز ۱۲۴۰
110 سید ابوالحسن وقارموسوی کارشناس امور رفاهی، اداره کارگزینی و رفاه ۱۲۴۱
111 رمضان زاده نماینده شرکت خدماتی ۱۲۴۲
112 فائزه رضایی کارشناس 1244
113 سجاد الهی کارپرداز ۱۲۴۵
114 صادق حسین پور کارپرداز ۱۲۴۶
115 موسی یزدان پناه کارشناس 1248
116 علی خوش صفا بوانلو كارشناس برق دفتر فني و نظارت بر طرح هاي عمراني ۱۲۵۳
117 سعید کیانفر كارشناس مكانيك دفتر فني و نظارت بر طرح هاي عمراني ۱۲۵۴
118 مرتضی شیری كارشناس اداره امور فني و نظارت بر طرح هاي عمراني ۱۲۵۵
119 نقی کرامتی كارشناس فضاي سبز ۱۲۵۵
120 سید مهدی میرهاشمی نماینده کارفرما در پروژه های عمرانی و اداره خدمات فنی، تعمیر و نگهداری ۱۲۶۳
121 عظیم وحدانی کارشناس آزمایشگاه مرکزی 1155
122 حسن فاخری کارشناس عمران دفتر فنی و نظارت بر طرح های عمرانی ۱۲۶۶
123 بهاره سعادتی کارشناس عمران دفتر فنی و نظارت بر طرح های عمرانی ۱۲۶۷
124 محمود آذری کارشناس عمران دفتر فنی و نظارت بر طرح های عمرانی 1268
125 احسان ارجمندی مدیر امور مالی ۱۲۷۳
126 جواد رحیمی کارشناس امور مالی ۱۲76
127 سعید کریمی کارشناس اداره رسیدگی به اسناد، تنظیم حساب ها و کنترل اعتبارات ۱۲۷۸
128 فاطمه وظیفه شناس كارشناس امور مالي (معاونت پژوهشی) ۱۲۷۹
129 فاطمه کفایتی کواکی رئیس اداره رسیدگی به اسناد، تنظیم حساب ها و کنترل اعتبارات ۱۲۸۰
130 یکتا عزیزی کارشناس امور مالی 1281
131 مهدی نعمتی سرپرست اداره دريافت و پرداخت ۱۲۸۲
132 سید حسین میرصالحی كارشناس امور مالي (معاونت آموزشي) ۱۲۸۳
133 مرتضی بیانی کارشناس مسئول امور مالی ۱۲۸۴
134 رضا کاوانلوئی کارشناس مسئول امور اداری 1230
135 حامد یزدانی حسابدار 1285
136 امید نباتی کارشناس دانشکده فنی و مهندس 1303
137 احسان شعبانی کارشناس دانشکده هنر ۱۳۱۴
138 محمد شبانی سرپرست دانشکده علوم انسانی ۱۳۲۲
139 سعید قدرتی کارشناس دانشکده علوم انسانی ۱۳۲۴
140 آقای حجت الاسلام حمیدرضا طیبی نسب مسئول دفتر نمايندگي مقام معظم رهبري 2224
141 علی رمضانی مدير اجرايي دفتر نهاد رهبري 1361
142 آقای حجت الاسلام حسین جمالی سرپرست معاونت نهاد رهبري ۱۳۶۰
143 ملیحه قاسمی نهاد رهبري ۱۳۶2
144 طیبه نصری مدیر گروه ریاضی 1350
145 داوود بخشش مدیر گروه علوم کامپیوتر 1351
146 بی بی ملیحه موسوی مدیر گروه فیزیک 1352
147 محمدولی احمدی مدیر گروه آمار 1353
148 حامد اعظمی مدیر گروه شیمی 1334
149 جواد صائبی مدیر گروه برق 1335
150 سیدنادر نبوی مدیر گروه مکانیک 1302
151 یاسر جویباری مدیر گروه نقشه کشی 1304
152 حمید فدیشه ای مدیر گروه مهندسی کامپیوتر 1305
153 جوادرضا واحدی مدیر گروه عمران 1306
154 مهدی دیرانلو مدیر گروه صنایع 1307
155 حسن وحدانی چرزه خون مدیر گروه شهرسازی 1317
156 مصطفی ارغیانی مدیر گروه معماری 1315
157 عادله طالب زاده مدیر گروه ارتباط تصویر 1319
158 حسام الدین آرمان مدیر گروه صنایع دستی 1316
159 محمدباقر مقدسی مدیر گروه حقوق 1328
160 امید وحدانی فر مدیر گروه ادبیات فارسی 1329
161 محمد ریحانی مدیر گروه علوم ورزشی 1330
162 محمدعلی رباط جزی مدیر گروه زبان انگلیسی 1331
163 زهرا فرهادی مدیر گروه حسابداری 1332
164 محمد محمدزاده ابراهیمی مدیر گروه روانشناسی 1333
165 مرضیه سادات الوند مدیر گروه علوم سیاسی 1345
166 احمد حیدرنیا مدیر گروه مشاوره 1344
167 محمود رامشینی مدیر گروه مدیریت بازرگانی 1343
168 الهام محمدزاده نقاشان مدیر گروه معارف 1326
169 خلیدا صيامي ايدلاك مدیر گروه زبان روسی 1341
170 روح الله بابکی مدیر گروه اقتصاد 1342
171 صادق پرتانی عضو هيات علمي گروه آموزشي مهندسي عمران ۱۴۵۵
172 صادق اسماعیل زاده کارشناس دانشکده فنی و مهندسی ۱۴۵۷
173 مریم کمالی دبیرخانه آموزش 1515
174 عباس کریمی کارشناس دانشکده فنی و مهندسی 1300
175 سعید شادمیر کارشناس آزمایشگاه مرکزی ۱۱۵۲
176 لیلا شعبانی کارشناس پذیرش، ثبت‌نام و بایگانی دیجیتال و فیزیکی 1089
177 سعید فرخی استاد کارشناس آموزش 1088
178 مهدی حسن نیا کارشناس دانشکده هنر 1321
179 نسیم طوسی کارشناس مرکز نوآوری 1099
180 امیرحسین نقی پوران کارشناس کتابخانه مرکزی و مرکز اطلاع رسانی بخش انتشارات 1141
181 مسعود روحانی کارشناس دانشکده هنر 1312
182 پروین نجف زاده پرستار 1211
183 محمد وحیدی نژاد رئیس اداره امور عمومی و تدارکات 1232
184 مهدی ایمان پرست معاون دانشکده علوم پایه 1349
185 مهدی بیات سرپرست معاونت دانشکده فنی و مهندسی 1301
186 امین علی آبادی مسئول دفتر معاونت پژوهشي 1110
187 محسن رضایی کارشناس دانشکده علوم پایه 1347
188 شبنم محمدی کارشناس امور پژوهشی و فناوری 1107
189 نسرین رشید مقدم کارشناس گروه آموزشهای آزاد و مجازی 1073
190 ابوالفضل قلی زاده متصدی خدمات امور کلاسها 1097
191 ابراهیم سلطان آبادی کارشناس دانشکده علوم انسانی 1325
192 مهرداد کاظمیان کارشناس دانشکده علوم انسانی 1327
193 پریسا ناوی کارشناس دانشکده هنر 1352