افتخار آفرینی تیم های کشتی و تکواندو دانشگاه بجنورد در مسابقات قهرمانی منطقه ای


1- کسب جایگاه سوم تیمی توسط تیم کشتی دانشگاه بجنورد در مسابقات قهرمانی دانشگاه های منطقه 9   به گزارش روابط عمومی دانشگاه بجنورد، تیم کشتی این دانشگاه در مسابقات قهرمانی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی منطقه 9 در جایگاه سوم تیمی قرار گرفت. بنا بر این گزارش، این دوره از مسابقات با حضور ۲۶۰ کشتی گیر و ۱۶ تیم از دانشگاه های مختلف به میزبانی دانشگاه شاهرود و با مربیگری آقایان مهدی هادیزاده و محمد یوسفی و سرپرستی آقای امین آشفته شرکت نمود که در پایان تیم دانشگاه بجنورد،  با کسب ۳ مدال طلا و ۷ مدال برنز مقام سوم تیمی را از آن خود نمود. نفرات برتر :   محمد رستمی مدال طلا مصطفی علیزاده مدال طلا حسین رحمانی مدال طلا محمد شاهباز مدال برنز حمزه دهقان مدال برنز محمد نیکپور مدال برنز آرشام محمدزاده مدال برنز محمود حاتمی مدال برنز   مصطفی پرویزی مدال برنز حسین تاج محمد مدال برنز   2- کسب مدال برنز مسابقات تکواندو منطقه 9 توسط دانشجوی دانشگاه بجنورد       به گزارش اداره تربیت بدنی و فوق برنامه دانشگاه بجنورد،تیم تکواندو پسران دانشگاه بجنورد در مسابقات منطقه ۹ کشور،که با حضور ۱۲ تیم از دانشگاه های مختلف به میزبانی دانشگاه دامغان   و مربیگری آقای مهدی آریان و سرپرستی مصطفی علی آبادی شرکت نمود، موفق به کسب یک مدال برنز گردید.اقای علیرضا قربانی مدال برنز این مسابقات را کسب نمود. شایان به ذکر است با توجه به حضور تکواندو کاران ملی پوش و لیگ‌برتری، این مسابقات از سطح بالایی برخوردار بود .          

1-

کسب جایگاه سوم تیمی توسط تیم کشتی دانشگاه بجنورد در مسابقات قهرمانی دانشگاه های منطقه 9

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه بجنورد، تیم کشتی این دانشگاه در مسابقات قهرمانی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی منطقه 9 در جایگاه سوم تیمی قرار گرفت.

بنا بر این گزارش، این دوره از مسابقات با حضور ۲۶۰ کشتی گیر و ۱۶ تیم از دانشگاه های مختلف به میزبانی دانشگاه شاهرود و با مربیگری آقایان مهدی هادیزاده و محمد یوسفی و سرپرستی آقای امین آشفته شرکت نمود که در پایان تیم دانشگاه بجنورد،  با کسب ۳ مدال طلا و ۷ مدال برنز مقام سوم تیمی را از آن خود نمود.

نفرات برتر :

 

محمد رستمی مدال طلا

مصطفی علیزاده مدال طلا

حسین رحمانی مدال طلا

محمد شاهباز مدال برنز

حمزه دهقان مدال برنز

محمد نیکپور مدال برنز

آرشام محمدزاده مدال برنز

محمود حاتمی مدال برنز

 مصطفی پرویزی مدال برنز

حسین تاج محمد مدال برنز