همایش های برگزار شده در دانشگاه بجنورد

همایش های برگزار شده در دانشگاه بجنورد


 

دومین کنفرانس ملی فرآیندهای گاز و پتروشیمی

 

برگزارکننده همایش: دانشگاه بجنورد

      زمان برگزاری همایش: ۱۳۹۸/۰۲/۱۲-۱۳۹۸/۰۲/۱۱

کد اختصاصی همایش: ۰۰۸۰۲-۹۷۱۸۱

در این بخش همکاران بخش صنعت می توانند مطالعات موردی (case study)  که در واحد خود داشته­ اند را به صورت گزارش صنعتی (technical report) برای دبیرخانه ارسال کنند. حضور در این بخش فرصتی خواهد بود که مهندسان و محققان فعال در بخش های صنعتی تجربه های صنعتی خود را با سایر شرکت ها به اشتراک بگذارند و از این طریق هم نظرات و راهکارهای سایر شرکت کنندگان را در زمینه موضوع مورد نظر دریافت کنند و هم توانایی تیم و شرکت تابع خود را به سایر صنایع و دانشگاه ها معرفی نمایند.آثار ارسالی توسط کیمته داوری صنعتی مورد بررسی قرار خواهد گرفت و نتایج داوری اعلام خواهد شد. در صورت موافقت نویسندگان آثار پذیرفته شده، این گزارش ها در کنار سایر مقالات پذیرفته شده در کتابچه CD کنفرانس قرار خواهند گرفت و در پایگاه های استنادی ISC و CIVILICA نمایه خواهند شد.

جهت اطلاعات بیشتر به وب سایت همایش به آدرس  www.gppconf.ir مراجعه نمایید.

 

هفتمین کنگره ملی مشترک سیستم های فازی و هوشمند ایران ( هجدهمین کنفرانس ملی سیستم های فازی و شانزدهمین کنفرانس ملی سیستم های هوشمند )

 

برگزارکننده همایش: دانشگاه بجنورد

زمان برگزاری همایش: ۱۳۹۷/۱۱/۱۱-۱۳۹۷/۱۱/۰۹

کد اختصاصی همایش: ۸۲۰۰۱-۹۷۱۸۰

هفتمین کنگره مشترک سیستم‌های فازی و هوشمند ایران در تاریخ 11-9 بهمن 97 در دانشگاه بجنورد با حمایت انجمن‌های سیستم‌های فازی و هوشمند ایران برگزار می گردد. در در این کنگره از تعدادی سخنران خارجی در زمینه سیستم‌های فازی و هوشمند دعوت به‌عمل آمده است تا آخرین نتایج پژوهشهای خود را ارائه نمایند. همچنین در این کنگره . کارگاههای آموزشی مرتبط و میزگرد نیز برگزار خواهد شد. جهت اطلاعات بیشتر به وب سایت کنگره به آدرس http://cfis2019.ub.ac.ir مراجعه نمایید.

 

اولین کنفرانس ملی زبان شناسی کاربردی و تهیه و تدوین مطالب آموزشی

 

 دانشگاه بجنوردبرگزارکننده همایش: 

 ۱۳۹۷/۰۲/۲۰-۱۳۹۷/۰۲/۱۹ زمان برگزاری همایش:

 ۱۱۵۰۲-۹۷۱۸۰کد اختصاصی همایش:

هدف نخست کنفرانس ملی زبان شناسی کاربردی و توسعه مواد، فراهم کردن فضایی است تا، محققان، معلمان و دانش آموزان با یکدیگر همکاری کنند  تا صدای علمی خود را در ارتباط با مسائل مهم در نظریه های اصلی عملی و یافته های تحقیق در زمینه زبان شناسی کاربردی، مطرح نمایند. جهت اطلاعات بیشتر به آدرس http://almdc.ir  مراجعه نمایید.

 

چهارمین سمینار ملی نظریه عملگرها و کاربردهای آن

 

برگزارکننده همایشدانشگاه بجنورد

زمان برگزاری همایش۱۳۹۶/۱۲/۱۷-۱۳۹۶/۱۲/۱۶

کد اختصاصی همایش۲۲۰۰۳-۹۶۱۷

با کمال مسرت به استحضار می‌رساند که "چهارمین سمینار نظریه عملگرها و کاربردهای آن" در تاریخ 16 و 17 اسفندماه 1396 در دانشگاه بجنورد برگزار می گردد. از جمله برنامه های این سمینار، کارگاه آموزشی "جبر عملگرها" می باشد که توسط اساتید برجسته بین المللی برگزار خواهد شد. در این سمینار برنده هشتمین جایزه آنالیز تابعی  معرفی خواهد گردید.
لطفا جهت کسب آخرین اخبار و اطلاعیه ها به طور منظم به سایت سمینار 
http://ota4.ub.ac.ir/ مراجعه فرمایید.

 

اولین کنفرانس ملی نماد شناسی در هنر ایران، با محوریت نمادهای بومی

 

برگزارکننده همایشدانشگاه بجنورد

زمان برگزاری همایش۱۳۹۶/۰۸/۱۰-۱۳۹۶/۰۸/۱۰  

کد اختصاصی همایش۲۰۱۰۲-۹۵۱۷۰

اولین کنفرانس ملی نمادشناسی در هنر ایران با محوریت هنرهای بومی در تاریخ ۱۰ آبان ۱۳۹۶ توسط دانشگاه بجنورد و تحت حمایت سیویلیکا در شهر بجنورد برگزار گردید. شما می توانید برای دریافت کلیه مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس به صفحه مجموعه مقالات اولین کنفرانس ملی نمادشناسی در هنر ایران با محوریت هنرهای بومی مراجعه فرمایید. جهت اطلاعات بیشتر به وب سایت همایش به آدرس www.csia.ub.ac.irمراجعه نمایید.

 

اولین کنفرانس ملی فرآیندهای گاز و پتروشیمی

 

حوزه های تحت پوشش مهندسی شیمی ، تکنولوژی نفت و سوخت ،شیمی و تکنولوزی فرایند
برگزار کنندهدانشگاه بجنورد - انجمن مهندسی شیمی ایران

سایر برگزار کنندگانتحت حمایت سیویلیکا 

شهر برگزاریبجنورد

در تاریخ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ تا ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ توسط دانشگاه بجنورد - انجمن مهندسی شیمی ایران و تحت حمایت سیویلیکا در شهر بجنورد برگزار گردید. شما می توانید برای دریافت کلیه مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس به صفحه مجموعه مقالات اولین کنفرانس ملی فرآینده های گاز و پتروشیمی مراجعه فرمایید.

جهت اطلاعات بیشتر به وب سایت همایش به آدرس http://www.gppconf.irمراجعه نمایید.